Decor DC
Jesteś tu: Strona główna    O nas
O nas

Szanowni Państwo,

DecorDC Home&Living jest polską firmą prowadzącą dystrybucję wysokiej klasy zapachów  oraz tekstyliów do wnętrz. Oferowane nowoczesne produkty doskonałej jakości są efektem kilkuletniej współpracy z renomowanymi producentami z Europy. Perfumy do wnętrz pochodzą z produkcji Światowego Centrum przemysłu perfumeryjnego zwanego ,,stolicą perfum" Grasse na Lazurowym Wybrzeżu.

Zdarza się, że wchodzisz do pomieszczenia i od razu bardzo dobrze się w nim czujesz. Identyfikując czynniki, które wpływają na Twoje dobre samopoczucie, wyodrębniasz przyjemny zapach, a dodatkowo piękny wystrój. Też chciałbyś, ażeby Twoje mieszkanie, dom, restauracja czy hotel każdemu kojarzyło się miło i żeby odnosiło się wrażenie - dobrze mi tutaj! przyjemnie tu być lub bywać, miło wracać. Dodatkowo uczynią Twoje wnętrze przytulniejszym. Ozdobią wnętrza stonowaną i dystkretną elegancją oraz wzmocnią odczucie wyjątkowości miejsca. 

Firma DecorDC skupia sie również na nienagannej obsłudze klienta, szybkiej dostawie i gwarancji jakości.

Zdecyduj teraz, wiedz, że nabywając oferowane przez nas produkty nadajesz najwyższą klasę swoim wnętrzom. Każdemu, kto się z nimi zetknie, będą sie kojarzyć z luksusem, komfortem i szykiem. 

Serdecznie Zapraszamy!!

 

IMG_6222.jpg3.jpg

Kontynuuj 
 
Copyright(c) DecorDC 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: dwakroki.com