Decor DC
Jesteś tu: Strona główna    Regulamin
Regulamin


Sklep internetowy DecorDC działający pod adresem  www.decordc.pl    prowadzony jest przez  Darię Cichowską-Mank zam. Bolszewo, ul. Sienkiewicza 58 wpisaną przez Wójta Gminy Wejherowo do ewidencji działalności gospodarczej pod nr Ew. 6410/1915, NIP 587 157 79 00    REGON 221102979.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

1.  Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

2.   Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

3.   Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:

- w przypadku płatności za pobraniem - 3 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia,

- w przypadku płatności przelewem ( przedpłata)- 3 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

4.   Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy – 2 dni robocze.

5.  Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

6.  W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany.  Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

7.   Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

8.   Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania tych zmian. 

9.    Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności

- przy odbiorze należność pobiera kurier,

- przelewem bankowym na konto sklepu 

- płatnością Przelewy24

- gotówką przy odbiorze osobistym

10.  Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Firmy kurierskiej DPD

Koszt dostawy:

14,99 zł–  wysyłka kurierem

12,00 zł- Poczta Polska paczka ekonomiczna

17,50- Poczta Polska paczka priorytetowa

11.   W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM.  Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks cywilny oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

12.   Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

13.   Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonywania umowy.

14.    Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym DecorDC  są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych. Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

15.    Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą o ochronie  praw konsumentów  Kupujący może zwrócić towar zakupiony w naszym sklepie w ciągu 30 dni od dnia odebrania przesyłki.  Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym rachunkiem.

16.    Reklamacje.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

 DecorDC  

ul.Sienkiewicza 58

84-239 Bolszewo

woj. Pomorskie

 

17.   Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (rachunek lub fakturę) oraz opis przyczyny reklamacji.Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary lub zwróci nabywcy równowartość ceny towaru.

Kontynuuj 
 
Copyright(c) DecorDC 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: dwakroki.com